Beton Freze Bursa

Beton Freze Bursa

Beton Freze Bursa

Bursa beton freze işlemleri, beton tabakanın çok sayıda kesiciye sahip makinalar ile şekillendirilmesi, kesilmesi işlemidir. Metaller için de kullanılabilen bu makine ayarlanabilir dişli sayısına sahiptir. Dolayısıyla betonlar çok sert yapılar olduğu için freze makinaları çok dişli olarak kullanılır. Betonun yüzeyinde bulunan pürüzlü tabaka bu makinalar sayesinde yok edilir.

Beton yüzeylerin yıllarca yoğun olarak kullanılması ya da doğal koşullardan etkilenmesi bu yapıların aşınmasına neden olur. Beton freze Bursa işlemi ile aşınan ve kötü bir görünüme neden olan bu tabaka alınır. Böylelikle daha parlak ve daha pürüzsüz olan beton iç yapısı ortaya çıkarılır. Betonun iç tarafında bulunan bu sağlam ve pürüzsüz yapı yıllarca daha kullanılmasını sağlar.

Kesici Takımlar Dönerek Kazır

Bursa beton freze işlemlerinde kullanılan freze makinalarında, makine ilerleyerek ve kesici takımlar dönerek kazıma işlemi sağlanır. Yani yüzey üzerinde hareket ettirilen bu makinanın içerisinde yüzlerce dişli bulunur ve bu dişliler kazıma görevini saliselik darbeler ile gerçekleştirir. Ancak makinanın beton yüzeyine uygun hazırlanması ve kontrol edilmesi profesyonel bir ustalık gerektirecektir.

Bizler beton freze Bursa işlemi konusunda hem donanımlı hem de tecrübeli bir firmayız. Beton yüzeyini teknolojik freze makinalarımız ile kazır ve istenilen pürüzsüzlüğü kısa sürede elde ederiz. Böylelikle çok daha uzun ömürlü beton yüzeye sahip olunur. Beton frezeleme konusunda uzman olan ekibimiz hataya asla yer vermez. Dolayısıyla bu işlemin ardından ayrıca bir onarım işlemine daha ihtiyaç duymazsınız.

Toz Toplama ve Fırçalama İşlemleri

Bursa beton freze işlemleri büyük bir toz bulutunun oluşmasına neden olur. Bu nedenle bizler toz toplama ve fırçalama aparatlarına sahip frezeleme makinaları kullanırız. Bu sayede ortaya çıkacak olan toz bulutunun önüne geçilmiş ve hataya yer verilmemiş olur.

Devir ayarı sayesinde kullanmış olduğumuz makinalarımız yeni ya da eski betonlarda dahi kullanım kolaylığı sağlar. Böylelikle işi zamanında bitiririz. Teknolojik frezeleme cihazlarımız sayesinde istenilen milimetrik ayarlarda kazıma işlemini uygularız. Eğer beton freze Bursa işlemine ihtiyaç duyuyor ancak çalışacağınız firma konusunda endişeleriniz var ise, bizler alanında uzman bir firma olduğumuzu müşteri memnuniyeti ile kanıtladığımızı bilmenizi isteriz.

 

Osmangazi Beton Freze, Yıldırım Beton Freze, Nilüfer Beton Freze, İnegöl Beton Freze, Gemlik Beton Freze, Mustafakemalpaşa Beton Freze, Mudanya Beton Freze, Gürsu Beton Freze, Karacabey Beton Freze, Orhangazi Beton Freze, Kestel Beton Freze, Yenişehir Beton Freze, İznik Beton Freze, Orhaneli Beton Freze, Keles Beton Freze, Büyükorhan Beton Freze, Harmancık Beton Freze.

 31 Mayıs 2018, id:127

Diğer Yazılar

E-bülten Kayıt

telefonwhatsappmail